Objednání
Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

Masáže pro ženy

1 | 2 | 3 | 4

Relaxační masáže

Relaxační masáže pro ženy znamenají odreagování se od každodenních povinností, odpočinek a prožití velmi příjemných pocitů během masáže i po ní. Ženy jsou často velmi vnímavé na doteky a dokáží si je náležitě užít. Při doplnění voňavými oleji se jedná zpravidla o úžasnou relaxaci.

Často se mi stává, že žena během relaxační masáže na chvilku i usne, což samozřejmě není na škodu, ba naopak - je to důkaz totální relaxace a oddání se příjemné masáži. Po této masáži zpravidla příjemné pocity ještě dlouhou dobu přetrvávají, proto je vhodné si masáž dopřát doma a po masáži si ještě naplánovat odpočinek.

Abyste si relaxační masáž pravdu užila, a splnila Vaše očekávání, doporučuji masáž alespoň o délce 90 - 120 minut.

Sportovní masáže

Sportovní masáže pro ženy jsou pro profesionální sportovkyně nedílnou součástí jejich sportovní přípravy. Ovšem i ostatní, které se věnují sportu jen rekreačně, by si měly sportovní masáž občas dopřát.

Sportovní masáže

Oproti relaxační masáži se jedná o rychlejší a přiměřeně intensivnější masáž, která dokáže Vaše svalstvo příjemně uvolnit a podpořit jejich regeneraci. Díky tomu, že se masáží svalstvo uvolní a udržuje přiměřeně pružné, dokáže i masáž předcházet různým zraněním při sportu, například natažení svalu.

Zdravotní masáže

Zdravotní masáže jsou v dnešní době hodně vyhledávané. U každého z nás se občas vyskytne nějaký zdravotní problém, který lze vhodnými zdravotními masážemi efektivně vyřešit.

V rámci zdravotních masáží Vám mohu nabídnout klasickou zdravotní masáž, terapeutickou masáž, hloubkovou masáž svalových tkání, ale i Bowenovu techniku. Díky tomu Vám dokáži pomoci s řadou zdravotních problémů.

Patří sem především:

bolesti a blokády pohybového aparátu (kloubů i svalů), migrény, dýchací problémy (astma, alergie), kožní problémy (atopický ekzém), zažívací problémy, bolestivá menstruace, problém otěhotnět, nedokrevnost končetin, nízká imunita, ale samozřejmě i mnoho dalšího...

Řadu problémů lze vyřešit úplně a některé pouze tlumit, záleží na povaze a době, kterou Vás problém trápí.

Certifikáty umožňující mne poskytovat nabízené služby

© Copyright 2021, Masáže pro ženy, Všechna práva vyhrazena! Sitemap